Jesteśmy dwoma lekarzami weterynarii, które od dawna szukały pomysłu na własną wspólną działalność.  Po kilku latach pracy w zawodzie chciałyśmy przełamać rutynę i nudę dnia codziennego i wprowadzić trochę uśmiechu na twarzach naszych klientów oraz pacjentów. Tak powstała firma OHO. Zajmujemy się produkcją , a także sprzedażą kolorowej odzieży medycznej, w szczególności bluz i czepków.

Wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane i przetestowane przez nas – praktykujących lekarzy weterynarii. Dlatego bez cienia wątpliwości wiemy, iż spełnią one Państwa oczekiwania.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości  100% bawełny w unikalne wzory. Dodatkowo wszystkie wzory produkujemy w limitowanych seriach, więc dostępne aktualnie wzory nie będą powtarzane, a na ich miejsce zaproponujemy wkrótce inne. Koniec nudnej bieli, czy oklepanego niebieskiego. Chcesz wyrazić siebie? Zachwycić właścicieli czworonożnych pacjentów? Wprowadzić radość na oddziale pediatrycznym? Nasze fartuchy są właśnie dla Ciebie!

Marzy Ci się unikatowy wzór, a nie znalazłeś go u nas? Napisz! Wspólnie stworzymy coś nowego!

Na specjalnie zamówienie oferujemy również rozmiary niestandardowe oraz haft imienia i nazwiska czy logo firmy na naszych fartuchach.